Ja hakkab jälle pihta...

Eelmine nädal algas ettevalmistus suveks. Hetke plaan on selline ,et teen kuni laagrini trenni küll plaani järgi, aga kuulan keha, sest talvest on tuntav energiapuudus. Hetke plaan näeb, ette palju üldkehalist tööd. Käin jälle sportvõimlemist tegemas ja rõhu eriti erialastele ja keharaskusega jõuharjutustele. Samas proovin ka juba jõunäitajaid natuke testida. Eelmise nädala säravaim saavutus oli jõutõmme 170x2x1 ,pole paha. Rinnalevõtt, rebimine ja box squat pole ka pahad, aga seal veel vaja areneda.

 

Teivast hakkan hüppama rohkem peale laagrit. Teen küll harjutusi jne, aga hüpata veel ei taha. Nõrgad ja valutavad kohad tuleb enne tugevaks saada ja siis hakkan hüppama. Tean ,et hüpe ära mul ei kao, kui hoian füüsise heas vormis.

 

Võistlustest nii palju ,et pole veel paika pannud, kus ja millal. Kindlasti suuremad võistlused Eestis, loodetavasti võistkondlik EM ning loodaks see suvi 4-5 tugevamat välisvõistluslt leida (Soome, Saksamaa who knows).

Motivatsioon hakkab tagasi tulema, jõudu on lihastes palju, aga just vaimne pool vajab veel kosumist. Õnneks olen suutnud vormi hoida ja mitte paksuks minna puhkusega. Kaal on 1 kg alla võistluskaalu ja rasva% tuleb võistlustel madalam, aga paks ei ole. Ideaalne stardipaik suveks.