Kliendi tagasiside: Rahul

Kui alustasin koostööd Urbanfitnessiga oli plaan paar kilo alla võtta, et üldine heaolu saavutada oma keha kohta. Alguses olin ikka oma keha paris unarusse jätnud ning kaal oli tõusnud 92,3 kilogrammini. Nüüd- 3 kuud hiljem ja 13 kilo kergemana (79,3 kg)- tunnen ennast palju paremini ja lõppeesmärk oleks pekist kõhu pealt täielikult lahti saada. Lisaks sooviksin järgmine aasta poolmaratoni läbi joosta.

 

Esimesed trennid oli väga rasked, aga mida enam aeg edasi seda rohkem hakkasin trenni nautima. Toitumisega oli alguses raske kuna eelnevalt olin rämpstoidu dieedil. Tänaseks võin välja tuua ühe näitena, et selle kolme kuu jooksul jõin vähem Coca Colat (mis varem olin täielikult sõltuvuses) kui varem nädalas. Tänan tervet urbanfitnessi meeskonda et nad olid alati toeks kui motivatsiooni oli juurde vaja ja et Mihkel oli alati olemas kui mingi abi või täpsustusi oli vaja.

Ootan juba järgmise faasi alustamist.

treeneri kommentaar: Rahuli puhul oli tegemist täiesti tavalise näitega, kus inimene ühel hetkel avastab, et tal on oma kehas ebamugav ning ka tervis võiks olla parem. On hea meel, et ta suutis teha otsuse oma elu tervislikumaks ja sportlikumaks muutmisel. Tänaseks päevaks on ta teinud juba mitu kukesammu ning vahe eelneva elustiiliga on mäekõrgune. Sellise jätkusuutliku muutumise saavutamiseks käis Rahul trennis 3 korda nädalas. Lisaks tuleb kiita tema üldist aktiivsust, kus ta hakkas käima jalgrattaga sõitmas ja sõpradega korvpalli mängimas. Midagi mida ta varasemalt väga harva ette võttis. Soovime jõudu Rahulile järgmiseks etapiks. Tulemusi näete juba kolme kuu pärast. ;)