Treeneri treeningblogi

What drives me?

The sole purpose of choosing profession as a trainer (human architect) for me is the opportunity to change peoples lives from the very core... Alot of you may not know that human's physical body is a gateway to other measurable dimensions such as mind, emotional control and spirituality. The chance to produce such renewal in one's life is what weighs up all the other targets set.

Muutuste tööriistad

Paljud teist on märganud, et olen väga huvitatud muutusest kui protsessist ja seda toetavatest ja eesmärgi täitumist soodustavatest vahenditest. 
Toon välja jälle mõned mõtted, mis võiksid meie kliente aidata. Loodan, et olles läbi lugenud annate nende mõtete kohta oma tagasisidet.
Edaspidi plaanime mõned nendest asjadest sisse kirjutada ka meie kavadesse.

Kui oled alustamas muutumist, mis meie kontekstis võiks olla kas oma füüsisega tegelema asumist või toitumise tervislikumaks muutmist, siis sul võib kasu olla järgmistest nõuannetest:

 

Kurgi-forelli rullid

See tervislik snack-söögikord on sobilik kõigile Urbanfitnessi toitumiskava järgijatele, kes otsivad vaheldust või põnevust oma menüüsse. Soovitame seda kasutada õhtusöögina (3-5 rulli lähtuvalt eesmärgist ja teie eripärast) ja/või vahepalana (1-2 rulli)

Sa vajad:
kurki
suitsutatud forellifileed
kodujuustu (väherasvane)
sidrunipipart

Värsked mahlad volüüm 3 "imeline nelik"

Selle suurepärase mahlaga saad kõik päeva 4 eri värvi ühe klaasitäiega kätte. Ideaalne võimalus saada maitsvalt ja mugavalt vajalikud vitamiinid ja toitained vaid ühest klaasitäiest. Suurepärane maitseelamuse on pealekauba. Muretsed, et on liiga juurviljane? Pole vaja, paprika mõrkjat maitset balanseerivad ideaalselt maitsebukletis puuviljad.

Parimad moodused treeningust taastumiseks

Tugevamaks, kiiremaks ja vastupidavamaks saamine ei koosne ainult treeningust. Teoorias teavad kõik, et tähtis osa arengust tuleb taastumise ja puhkamise arvele panna. Praktikas on aga liiga tihti näha, et inimesed kes trennipisikuga nakatuvad ei pööra enam piisavalt tähelepanu taastumisele. Pakun teile täna välja mõned aspektid millele tähelepanu pöörata taastumise juures.
 

 

Võti edukate muutusteni

Mis määrab inimeste edu? Alustades millegi uuega on tihti tarvis teha muudatusi enda käitumises ja eluviisides. Tihti kuuled eduga samas lauses räägitavat motivatsioonist. Selle olemasolust või puudumisest. See on pisut sarnane sõnaga innovatsioon. See meeldib kõigile. Kõik tahavad seda, aga vaid vähesed teavad kuidas seda saab. Samal ajal on see ainult üks osa eduks vajalikest tingimustest. Teine pool on võime ja teadmised - know how. Lisaks jaotuvad need veel omakorda eri kategooriatesse. Produtseerimaks muutust ja soovitud tulemusi võta arvesse neid kuute tegurit:

Värsked mahlad volüüm 1 "mõnus vürtsine hommikune energia"

Olles hiljuti soetanud endale vajaliku varustuse:
Mahlapress: euronics.ee/t/30468/mahlapressid/mahlapress-bosch/mes3000
Blender: digizone.ee/et/226/Kodu-Köök/245/Mikserid-ja-blenderid/144513/Philips-blender-HR2170-50#cat=245&listmode=list&p=0&sort=name_asc&perpage=20&filter[4195]=569&iid=144513
ja väärt kirjandust: rahvaraamat.ee/p/see-lahe-värske-mahla-raamat/41065/et?isbn=9789949241538