Toitumiskava

Tellides toitumiskava Urban Health & Fitnessist võid kindel olla, et tegu on personaalse (loe:ei ole tegemist turul üldlevinud copy-paste lahendusega) toitumiskava. Toitumiskava lähtub kliendi baasainevahetusest ja aktiivsuset. Toitained on tervislikud ja harvad ei ole juhud, kus meilt toitumiskava tellides hoiavad inimesed märkimisväärselt kokku oma kulutuste pealt toidule, kuna tarbitakse ainult seda, mida keha vajab. Oma eesmärgile vastavas koguses ja vastavat toitu.

Toitumiskavad jagunevad:

  • Kaalu langetamiseks mõeldud kavad: Inimestele kelle eesmärk on vabaneda ülekaalust.toitumiskava
  • Kaalu tõstmiseks mõeldud kavad: Neile, kes soovivad oma kehakaalu tõsta
  • Treeningkavaga kooskõlas toitumiskavad: maksimaalset tulemust pakkuv programm neile, kes soovivad läbi toitumise efektiivistada oma treeningute tulemusi
  • Toitumist korrastavad toitumiskavad: Inimesele kes lihtsalt soovib aru saada mida ta sööb ja miks. Kui sind vaevavada küsimused nagu: millised on erinevate toiduainete (kõrval)mõjud, millal on kõige targem süüa, millistes kogustes tarbida makrotoitaineid, siis urbani toitumiskava on just sinule.

Toitumiskava koostamise aluseks on ankeet. Selles selgitame välja kliendi päevakava, senised toitumisharjumused, aktiivsuse ning muud tarvilikud iseärasused toitumiskava koostamiseks. Toitumiskava pakett kestab 3 kuud. Selle aja jooksul on tavaline koostatavate kavade arv 1-2 lähtuvalt kliendi eesmärkidest. Urban fitness on koos kliendiga igal sammul kaasas käimas, et olla toeks ja nõuks ning lahendada jooksvalt tekkinud küsimusi. Eriliseks teeb Urban Fitness toitumiskava veel see, et määrame igale toitumiskava tellijale soovi korral tugiisiku. Tugiisik on keegi, kes on juba ise oma eesmärgi saavutanud või on sel teel teinud märkimisväärseid edusamme. See lisab õlg-õla kõrval mõõtme ning aitab ka uuel toitumiskava tellijal oma kavale täielikult truuks jääda.

Soovi korral võib klient täita toitumiskava vältel oma arengu kaardistamiseks progressipilte ja/või toitumispäevikut koos oma mõtetega. Oleme väga tänulikud kõigile, kes seda teevad ning antud materjalid meile tagasisidena usaldavad. Sellest saavad innustust paljud teisedki.

Toitumiskava puhul on oluline rõhutada, et 100% kava täitmist tagab 100% tulemuse. 

Uudisena leiad meie tootevalikust ka toitumiskava paaridele.

Tüüp: 
Toitumiskava
Hind: 
€40.00