Treeningkava

Personaalne treeningkava on sinu vajadusi ja eesmärke arvestades koostatud programm. Kava koostatakse ankeedi ja omavahelise vestluse alusel. Nende kahe sisendi tulemusel peaks saama selgeks muuseas kliendi treenitus, eesmärgid ja motivatsioon kava täita. 
Ühe treeningtsükli pikkuseks on 3 kuud. NB! Selle aja jooksul võid saada ka rohkem kui ühe treeningkava. Lühemate ja intensiivsemate kavade puhul võib soovituslik kava järgi treenimine olla 1-3 nädalat, aga tavaliselt on organismis muutuste esile toomiseks vajalik vähemalt 6 nädalane kava järgi harjutamine.  treeningkava

Selle aja sees saad:

  • Nii mitu treeningkava, kui sina ja treener ühiselt otstarbekaks peavad.
  • Tasuta toimivate toidulisandite nõustamise (Eraldi ostes 10€)
  • Piiramatult suhelda Urbanfitnessi treeneritega ning arutada kavaga seoses tekkinud rõõme ja muresid.
  • Dropbox keskkonnas trennipäeviku
  • Trennilogid trenni kaasa printimiseks

Pärast kavaperioodi lõppemist palume anda tagasisidet, mis aitaks meil antud teenust edasi arendada ja teile veelgi efektiivsemaks muuta. Soovitame koos treeningkavaga tellida alati ka toitumiskava. Ühiselt tellides hoiad kokku 30%. 

Pärast treeningkava lõppu ja kokkuvõtet soovitame jätkata koos Urbanfitnessiga ka järgmise veerandaastase perioodi jooksul. Koos teeme kindlaks, et su treeningud oleks jätkuvalt efektiivsed ning viiksid sind samm sammu haaval lähemale sinu eesmärkide poole. Kui oled algaja, loe ka artiklite all sissejuhatavat ABC seeriat, mis annab sulle aimu, mis sind trennis ees ootab.

Vaata ka Treeningkava algajatele ja Treeningkava naistele

Tüüp: 
Treeningkava
Hind: 
€60.00