Meist

Urban Health & Fitness on värske tegija eesti spordimaastikul. Meie missioon on tagada igale inimesele tasakaalus ja mitmekülgne füüsiline vorm koos raudse tervisega. Nii nagu meie logol näha siis 3 vaala millel meie treeningkavad seisavad on Jõud, Kiirus ja Vastupidavus! Meie kavadest leiab selle mida vajab nii harrastussportlane, kaalulangetaja kui ka kõige nõudlikum tippsportlane.

Meie tootevalikust leiad

  • Treeningkavad - Personaalsed ning eelkoostatud kavad valdkonniti. Jõud - jõusaalis; kodus; oma keharaskusega, kiirus, vastupidavus, liigeste liikuvus on vaid mõned teiste seas.
  • Toitumiskavad - Täpsed toitumisplaanid, mis on koostatud lähtuvalt kliendi eesmärgist ning aktiivsusest. Toitained on sealjuures individuaalselt iga inimese tarbeks välja arvutatud. Lisaks  leiad meie lehelt eriprojekte nagu näiteks "Tervislikud vahepalad" ning nõustamist toidulisandite valdkonnas, et saaks valitud ainult vajalikud, kvaliteetsed ja rahakotisõbralikud tooted. 

  • Videokavad -  Nii üld kui ka erialase füüsise arendamiseks. Praegu saadaval erialased kavad golfaritele ja tennisistidele oma mängu järgmisele tasemel viimiseks ning naisterahvastele kava suunatud tihti probleemsetele piirkondadele: käed, kõht tuharad.

  • ja palju muud tulekul...