tervislik

Paleo toitumisest: plussid ja miinused

Kõiksugu toitumistrendid tulevad ja lähevad. Viimastel aastatel on populaarsust kogunud kümned erinevad trendid, mille vastu varem või hiljem inimesed huvi kaotavad. Viimasel ajal on aga suurt tähelepanu saanud Paleo Dieet. Paleo toitumine on paljude inimeste arvates ainu õige toitumine, samal ajal on suures koguses toitumisnõustajaid selle vastu. Väidetavalt on paleo toitumise järgijad tervislikumad ja tugevamad. See toitumine/elustiil lubab rasva kaotust ja ka puhtamat nahka.

Kurgi-forelli rullid

See tervislik snack-söögikord on sobilik kõigile Urbanfitnessi toitumiskava järgijatele, kes otsivad vaheldust või põnevust oma menüüsse. Soovitame seda kasutada õhtusöögina (3-5 rulli lähtuvalt eesmärgist ja teie eripärast) ja/või vahepalana (1-2 rulli)

Sa vajad:
kurki
suitsutatud forellifileed
kodujuustu (väherasvane)
sidrunipipart

Värsked mahlad volüüm 3 "imeline nelik"

Selle suurepärase mahlaga saad kõik päeva 4 eri värvi ühe klaasitäiega kätte. Ideaalne võimalus saada maitsvalt ja mugavalt vajalikud vitamiinid ja toitained vaid ühest klaasitäiest. Suurepärane maitseelamuse on pealekauba. Muretsed, et on liiga juurviljane? Pole vaja, paprika mõrkjat maitset balanseerivad ideaalselt maitsebukletis puuviljad.