urbanfitness.ee

Raske tsükli kolmanda nädala keskpaik - töö käib ja anname järjest rohkem gaasi!

Nii, ettevalmistuse kolmas nädal käib ja rammu tuleb juurde. Olen suutnud kangiraskusi iga nädal nüüd tõsta ja järgmine nädal läheb eriti põnevaks, sest siis lähen üle püramiidi peale. Praegu on vahemikud olnud valdavalt 6 seeriat 8 kordust. Järgmisest nädalast süsteem natuke muutub. Aga tunne on hea ja peale trenni on ikka päris raske olla.

Teibas tegelen vaikselt tehnikaga ja täna olid päris head liigutused juba. Praegu teen veel enam jaolt sirge teibaga harjutusi ja eks näeb, kas suudan õpitut ka päris hüppel rakendada.

Hooaja kokkuvõte ja ettevalmistus järgmiseks talveks/suveks

Nii, nüüd on hooaeg ametlikult läbi ja ka uue ettevalmistuse esimene treening tehtud. See nädal proovin harjutusvara läbi ja teen 2 nädalase sissejuhatava tsükkli. Aga lähme ajas natuke tagasi korraks. See hooaeg algas siis mai kuus juba ja venis päris pikaks - 31 augustini. Algul ei plaaninud nii pikalt võistelda, aga kuna võimeid ära ei realiseerinud siis tuli lõpuni pingutada.

Aga natuke numbreid ka.

Võistlusi kokku: 11

49. G. Sule mälestusvõistlused - 5.01 , 2 koht

Riga Cup - 5.21 , 3 koht

Teivashüppe GP Tartu etapp - 5.03 , 2 koht

Eesti meistrivõistlused.

Väike kokkuvõte eestikatest. Lühidalt öeldes jäin rahule ,et võitsin, aga halb on see, et korraliku tulemust hüpata ei suutnud. Samas oligi olulisem ,et kuldmedali ära tooksin.

Hea tulemus jäi vale taktika taha. Õigel ajal ei vahetanud teivast, kuna päike oli teivastega juba omatöö teinud ning see, mida kasutasin oli liiga pehmeks muutunud. Jällegi üks kogemus juures edaspidiseks.

Suur suur aitäh kõigile, kes mingitki pidi kaasa elasid ja toetasid! On hea teada, et see tegevus läheb üpris suurele hulgale inimestele korda. Aitäh ja järgmise korrani!

 

 

38. Valter Kalami mälestusvõistlused.

Eile toimusid Viljandis Valter Kalami mälestusvõistlused, korralik võistlus oli korraldatud ja teivashüppes oli tase ka kõva. Isiklike rekordite järgi olid paljud hüppajad 5.10-5.30 vahele hüpanud, paar tükki ka kõrgemale. Sain kolmanda koha, aga kirja jäi ainult algkõrgus 5.01. 5.16 oleks olnud kindlasti ületatav kõrgus, aga hetkel on hüpe natuke laiali lagunenud. 5.16 oleks andnud ka võistlustel 2 koha, aga mis seal ikka. Tuleb nüüd trennis natuke võimsamaks ennast ajada ja juuli lõpus eestikatel lihtsalt peab hüppe kokku panema ja normaalse tulemuse ära hüppama.

49. Gustav Sule mälestusvõistlused

Eile toimus Tartu Tamme staadionil 49. Gustav Sule mälestusvõistlused. Saavutasin 2 koha tulemusega 5.01. Ilmastikuolud olid keerulised, puhus teivashüppe jaoks üks halvemaid tuuli üldse - paremalt ja vastu. Läksin kindla peale välja ja hüppasin 2 sammu lühema hooga ja pehmema teibaga. Alustasin kõguselt 4.81, see järel 5.01 ja 5.11 ei õnnestunud enam ületada. Homme on Riga Cup ja kui ilm on ilus siis loodan seal paremat taset näidata.

 

Spordivarustus testis

Avame nüüd ühe uue rubriigi. Kuna Urbanis proovime sporti teha alati viimase sõna uuenduste järgi, siis proovime tihti erinevaid uuenduslikke tooteid ning hakkame nendest ka soovitusi ja kokkuvõtteid kirjutama. 

Hetkel testimse järgnevaid tooteid:

  • Nike Fuelband

  • Sony Actioncam