toitumiskava

Tunne oma toidulauda- Muna

Kana muna on ühe Urbanfitnessi kava järgi toituva inimese toitumiskavas pea alati esindatud. Erandiks võiksid olla ainult talumatuse probleemid. Kas me aga teame munade kohta piisavalt? Antud postituses toome välja veterinaarameti lehelt kopeeritud informatsiooni, mida tasuks teada.

 

Paleo toitumisest: plussid ja miinused

Kõiksugu toitumistrendid tulevad ja lähevad. Viimastel aastatel on populaarsust kogunud kümned erinevad trendid, mille vastu varem või hiljem inimesed huvi kaotavad. Viimasel ajal on aga suurt tähelepanu saanud Paleo Dieet. Paleo toitumine on paljude inimeste arvates ainu õige toitumine, samal ajal on suures koguses toitumisnõustajaid selle vastu. Väidetavalt on paleo toitumise järgijad tervislikumad ja tugevamad. See toitumine/elustiil lubab rasva kaotust ja ka puhtamat nahka.

Kliendi tagasiside

Kaks kuud tagasi pöördus meie poole klient, kelle eesmärgiks oli edukalt esitada kooli uurimustöö. Uurimustöö teemaks oli ta valinud maksimaalne lihaskasv 2 kuu jooksul iseenda näitel. 

Hooajakokkuvõte ja uue ettevalmistuse algus

Natuke on jälle blogi unarusse jäänud ja eelmise aastakokkuvõte jäi ka venima, aga teen selle ära nüüd.

Üldiselt jään aastaga rahule, siserekord on nüüd 5.30 ja välisrekord 5.25, suur pluss, et suutsin teha jälle vigastustevaba aasta ja päris palju võistelda. Miinusena kindlasti see ,et võimeid ära ei realiseerinud ja EM-il jäi ka käimata.

What drives me?

The sole purpose of choosing profession as a trainer (human architect) for me is the opportunity to change peoples lives from the very core... Alot of you may not know that human's physical body is a gateway to other measurable dimensions such as mind, emotional control and spirituality. The chance to produce such renewal in one's life is what weighs up all the other targets set.

Kliendi tagasiside: Taavi

Alustasin Urbaniga koostööd Detsember 2013. Olin selleks ajaks mõned kuud ebaregulaarselt treeninud mittepersonaalse kava järgi. Eesmärgiks oli kaalus juurde võtta lihase kasvu arvelt ja saavutada 80 kg kehakaal.

Septembris 2013 alustasin 69 kg juurest ja tänaseks, kui olen lõpetanud esimese treeningkava etapi (3 kuud) on kaal näidanud numbreid 77-78 kg. Kuna viimase 4-5 kuu sisse jäid paar pikemat haiguse perioodi, siis kirjutan kogu puuduolevad kilod selle kaela.  

Urbanfitness võtab "Kaalul on rohkem kui elu" Cätly Talivere oma hoole alla

Eelmisel nädalal palju poleemikat tekitanud "Kaalul on rohkem kui elu" teise hooaja esimene saade jättis paljude treenerite suhu mõru maitse. Saates osalenud Cätlyl jäi oma eesmärgist päris palju puudu, kuid peamiselt võis selle taga näha eratreeneri poolt tehtud vigu. Lisaks oli ka eesmärk ise pisut liiga suur. Otsustasime, et Cätly väärib paremat kohtlemist ja tasakaalustatud lähenemist ilma ülepaisutatud ootuste ja surveta, mis paratamatult kaasnevad suure avalikkuse tähelepanuga. 

Värsked mahlad volüüm 3 "imeline nelik"

Selle suurepärase mahlaga saad kõik päeva 4 eri värvi ühe klaasitäiega kätte. Ideaalne võimalus saada maitsvalt ja mugavalt vajalikud vitamiinid ja toitained vaid ühest klaasitäiest. Suurepärane maitseelamuse on pealekauba. Muretsed, et on liiga juurviljane? Pole vaja, paprika mõrkjat maitset balanseerivad ideaalselt maitsebukletis puuviljad.