toitumine

Paleo toitumisest: plussid ja miinused

Kõiksugu toitumistrendid tulevad ja lähevad. Viimastel aastatel on populaarsust kogunud kümned erinevad trendid, mille vastu varem või hiljem inimesed huvi kaotavad. Viimasel ajal on aga suurt tähelepanu saanud Paleo Dieet. Paleo toitumine on paljude inimeste arvates ainu õige toitumine, samal ajal on suures koguses toitumisnõustajaid selle vastu. Väidetavalt on paleo toitumise järgijad tervislikumad ja tugevamad. See toitumine/elustiil lubab rasva kaotust ja ka puhtamat nahka.

Urbanist - meie tegevuse eesmärk

Kuigi tunneme suurt rõõmu sellest, kui saame inimeste elukvaliteet tõsta ükskõik milliste mõistlike eesmärkide poole püüeldes on meie esimene eesmärk ja soov toota innustunud ja tasakaalus eludega sportlasi (nii harrastus- kui tippsportlasi). Kutsume neid edaspidi hellitavalt urbanistideks.

Kuidas jõulud "üle elada"

Hoolimata jõulude lootuse sõnumist on jõulud kujunenud tänapäeval inimeste jaoks suuresti kommerts- ja tarbimispühadeks. See ei puuduta mitte üksnes ostlemist ja kingitusi, vaid ka suurt söömat. On väga tavaline, et inimene kes teeb enda kallal tööd- kas selle nimel (on tellinud toitumiskava), et kaalu alla võtta või saavutada paremat vormi-, annab jõuludega oma progressile ja pingutustele tugeva tagasilöögi. Jõulude puhul on veel teinegi miinus.

Värsked mahlad volüüm 1 "mõnus vürtsine hommikune energia"

Olles hiljuti soetanud endale vajaliku varustuse:
Mahlapress: euronics.ee/t/30468/mahlapressid/mahlapress-bosch/mes3000
Blender: digizone.ee/et/226/Kodu-Köök/245/Mikserid-ja-blenderid/144513/Philips-blender-HR2170-50#cat=245&listmode=list&p=0&sort=name_asc&perpage=20&filter[4195]=569&iid=144513
ja väärt kirjandust: rahvaraamat.ee/p/see-lahe-värske-mahla-raamat/41065/et?isbn=9789949241538