Treenerid

Mihkel Tammo

On Urban Health & Fitnessi kaasasutaja ja spordihariduse poolest korvpallur. Armastatuima alaga on tegelenud oma 27 aastasest elust 21 aastat. Alates 15. eluaastast olnud aktiivne jõutreenija. Paraleelselt korvpalliga on alati ausees olnud teised pallimängud ning kergejõustik. 2012 aastast harrastanud füüsilise seisundi mitmekesistamise eesmärkidel ka MMA treeningutega. Kooliajal esindanud oma koole kõikvõimalikel spordialadel ning valitud oma lennu parimaks sportlaseks. Korvpallist pärineb hulk medaleid Eesti noortemeistrivõistlustelt ning mitmetelt rahvusvahelistelt turniiridelt.

"Kuigi huvi spordi vastu on minus alati olemas olnud, siis süvitsi olen sportlase elustiili koos kõige selle juurde käivaga elanud keskkoolist. Usun, et tegemist on ääretult kompleksse valdkonnaga ning kehtib ütelus mida rohkem saad teada, seda vähem tead. Sellest hoolimata on aastate jooksul mindud süvitsi ning pühendatud suur hulk aega teadmistebaasi loomisele ning tänaseks päevaks olen jõudnud oma motivatsiooniga tervete eluviiside järgi elamisel tasemele, kus arvan end suutva rikastada ka teisi inimesi. Minu teemakohane filosoofia kajastub ka Urban Health & Fitnessi logol ja tegemistes (kiirus, jõud, vastupidavus). Usun mitmekülgsusesse. Vormis olemise tahud on: vastupidavus suurte koormuste juures, südame-vereringkonna ja respiratoorne vastupidavus, tugevus (suurte raskuste liigutamine), painduvus, võimsus, kiirus, tasakaal, koordinatsioon, väledus. Usun, et kõigile neile tuleb tähelepanu pöörata. Individuaalselt on igal inimesel prioriteedid, ent kett on alati nii tugev kui tema nõrgim lüli, nii et ühtegi nendest tahkudest ei tohiks päriselt kõrvale jätta. Väga olulisteks mõisteteks spordi tegemise juures pean motivatsiooni, inimese biokeemiat ja psühholoogiat. Urban H&F töötab välja toimivaid lahendusi ka nende märksõnade juurde, kuna usume et sellest sõltub paljude inimeste õnnestumine/ebaõnnestumine. 

Hea treenitus on justkui müüri ladumine: kivi-kivi haaval kasvab ja laieneb inimese võimete pagas. Meie oleme loonud Urban Health & Fitnessi, et suunata oma kliente õiges suunas ja aidata neil teha õigeid valikuid selle müüri ehitamsel. Millist kivi oma treenituse müüri laduda ja kuidas seda teha. Inimese füsioloogia juures on parim asi see, et seda ei saa petta ning tegemata tööd ei saa kuidagi välja vabandada.

Edu kõigile inimestele, kes on otsustanud oma elukvaliteeti parandada läbi oma kehalise aktiivsuse tõstmise, parema toitumise või mõne muu eesmärgi kaudu. Ootame teid Urban Health & Fitnessi keskele seda uut maailma avastama!"

Loe treeneri treeningblogi  

Veiko Kriisk

Üks Urban Fitnessi asutajatest ning elukutselt võistlev sportlane. Hetkel Eesti esinumber teivashüppes isikliku rekordiga 5.20. Kokku puutunud erinevate spordialadega (kergejõustik, raskejõustik, poks, pallimängud, sportvõimlemine). Spordiga tegelenud lapsest saadik ning omab ka märkimisväärseid saavutusi treeneritöös (Maarja Pärs - Eesti U23 meister teivashüppes ning Kristiine Pai - Eesti meister, karikavõitja ning Eesti koondise liige bikini fitnessis).

"Spordis pean kõige tähtsamaks fakti, et sport on aus. Petta saab ainult iseennast seega läbi sportliku tegevuse saame koguaeg ületada enda võimeid ning seeläbi ka tõsta oma enesekindlust raskustest võitu saamiseks. See kõik kandub üle ka tavaellu. Tervisespordi puhul pean tähtsaks, et inimesed treeniksid mitmekülgselt. Liiga palju saadetakse inimesi ainult jõusaali või rühmatrenni. Urban Fitnessi kaudu loodamegi tõsta Eesti tervisespordi taset ja teadlikust. Tahame rõhuda, et mitmekülgsus on harmoonilise keha võti."

Loe treeneri treeningblogi